Hakkımızda

2014 yılının ilk aylarında dinamik ve enerji dolu bir kadroyla faaliyetlerine başlayan Somm Grup, Türkiye´nin önde gelen grupları arasında yer alma vizyonuyla ve sektörlerinde bölgesel liderliği hedeflemiş olarak yol almaktadır.

Somm Grubun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Somm Grup hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Somm Grup markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, her şeyden önce sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Somm Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Türkiye´de değişimi hedefleyen şirketler arasında yer alan Grup, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Somm Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Sektöründe öncü şirketlerle işbirliği içinde olan Somm Grup, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Somm Grubun hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.